Recruiter Senior / Headhunter – servicii B2B (Iasi)

Jobs

Pentru a aplica, transmiteti cv-ul si titlul jobului pe email la cariera@qlt.ro

Nota catre candidati referitoare la protectia datelor cu caracter personal

Titlu Recruiter Senior / Headhunter – servicii B2B (Iasi)
Categorii Resurse Umane
Locația Iasi
Detalii

Compania angajatoare este un furnizor de servicii B2B forte diversificat care functioneza in Europa de Est de 11 ani.
In prezent echipa de resurse umane a companiei este in cautarea unui senior recruiter, cu experienta complexa pe diverse domenii de activitate, care sa se alature echipei din Iasi.

Cerinte:

  • Experienta minim 5 ani pe o pozitie similara (recrutare & headhunting pentru diverse domenii de activitate);
  • Cursuri in domeniul HR (reprezinta avantaj);
  • Abilitati de utilizare PC (MS Office);
  • Engleza si franceza nivel mediu- reprezinta avantaj;
  • Persoana organizata, capabila sa lucreze individual cat si in echipa pentru indeplinirea obiectivelor;
  • Capacitate de a gasi solutii noi si de a gestiona procesele intr-un mod optim;
  • Persoana placuta, cu abilitati de comunicare.

Responsabilitati:

  • Activitati de recrutare personal de la A-Z pentru specialisti diversi – nivel mediu si seniori;
  • Utilizeaza toate canalele: media, online etc.  pentru identificarea personalului necesar, conform planificarilor;
  • Se incadreaza in termenele de calitate si timp ale proiectelor.

Oferta:

  • Salariu negociabil (3000-4000 lei net);
  • Bonuri de masa, bonusuri trimestriale de performanta;
  • Reduceri la diferite servicii;
  • Contract de munca, perioada nedeterminata;
  • Program de lucru L-V, 8h/zi;
  • Locatie job, Iasi, zona Pacurari.

O singură aplicare, prin transmiterea cv-ului pe email, este suficientă pentru primirea consimțâmântului și înscrierea în baza de date și considerarea candidaturii pentru toate posturile asemănatoare și pentru cele care corespund candidaturii voastre.

Succes!

Categorii Joburi

SSL Certificate