Junior Marketing Assistant/Office Job

Jobs

Pentru a aplica, transmiteti cv-ul si titlul jobului pe email la cariera@qlt.ro

Nota catre candidati referitoare la protectia datelor cu caracter personal

Titlu recrutare Junior Marketing Assistant/Office Job
Categorii Comunicare, Entry Level, Marketing
Locația Bucuresti
Detalii

Junior Marketing Assistant/Office Job (cu sau fara experienta)

Compania este o reprezentanta Ceheasca ce importa si distribuie branduri renumite de jucarii. Clientii companiei sunt conturile internationale, benzinariile, magazinele locale de profil si magazinele online.

Cerinte: Reprezinta avantaj activitatile de internship si/sau de voluntariat in domeniu.

Profilul cautat:

  • Studii superioare finalizate in marketing sau comunicare;
  • Limba engleza nivel mediu/bun;
  • Abilitati bune de operare PC (MS office);
  • Persoana motivata sa se dezvolte profesional;
  • Abilitatea de a gestiona un volum mare de activitati;
  • Excelente abilitati de comunicare si relationare;
  • Persoana atenta la detalii, organizata, motivata, orientata spre indeplinirea rezultatelor;
  • Experienta pe o pozitie similara poate reprezinta avantaj.

Responsabilitati:

  • Suport oferit managerului departamentului de marketing in activitatile derulate (retail marketing, evenimente de profil, activitati online si offline marketing);
  • Diverse raportări si analize de piata;
  • Relationarea cu clientii companiei;
  • Activitati de secretariat/administrative.

Oferta:

  • Salariu corelat cu experienta si cunostintele;
  • Posibilitati reale de dezvoltare profesionla si salariala;
  • Bonusuri in functie de rezultate.

O singură aplicare, prin transmiterea cv-ului pe email, este suficientă pentru primirea consimțâmântului și înscrierea în baza de date și considerarea candidaturii pentru toate posturile asemănatoare și pentru cele care corespund candidaturii voastre.

Succes!

Categorii Joburi

SSL Certificate